Ndëroj Klimen e pershtatshme perGolf 2,me Fellna..

Shitet nga: Bedri 17 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndëroj Klim e pershtatshme per golf 2 me fellne komplet me goma te veres per golf 2.
Preferohet qe gomat te jene 15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim