Sapo e ardhur nga Zvicra ne gjendje te regullt

Shitet nga: Edon 25 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Sapo e ardhur nga Zvicra ne gjendje te regullt qmimi sipas marveshjes ju flm per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim