Shiten Fellne

Shitet nga: Jeton 22 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 17inch me goma pothuajse te reja.
Per me shume informata na kontaktoni ne numrin.
044-204-502.
Jeton Spahiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim