Shiten goma te reja : 205/55 R16

Shitet nga: Shpejtim 28 Qer 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te reja se bashkue me bandazhe per Opel Zafira. Gomat jane te veres te markes NOVARO , 205/55 R 16.

Nr. Kontaktues 044 387 357.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim