Vellne per mercedes

Shitet nga: Endrit 17 Nën 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim