Zingjir per Makina 14-15-16

Shitet nga: Izaim krasniqi 16 Mar 02:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   2 030 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi zingjir per automjete Te ardhur nga austria Te llojeve Te ndryshme numri 13 -14 15- 16 gjendemi ne fshatin Senoc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim