alufellga

Shitet nga: lutfi 18 Sht 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
alufelga nr 16 te importuara nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim