fellna

Shitet nga: ensar 02 Sht 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellna 17 me guma jan shum tmira siq shihen ne foto pres blersin serioz +37744548219
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim