fellne 14 per peugeot

Shitet nga: ximi 05 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

169 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 4 vrimshe per peugeot 14-she veq njani e demtuar pak boj ndrrim me 13-sh per peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim