fellne per golf 4 pasat, opel zafira

Shitet nga: edonis berisha 12 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16zoll gjersia 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim