fellne per golf,audi,past,opel zafira

Shitet nga: edonis berisha 12 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16zoll gjonsia 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim