fellne per mercedes

Shitet nga: Dashmiri 15 Jan 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellna per mercedes madhsia esht 205/55r16 .fellgat Jan ne gjendje te mir siq shihen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim