fellne

Shitet nga: luli 25 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te kromit shum te mira 19 245 35 jan me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim