goma

Shitet nga: goma 08 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan shum te mira te ardhura na xhermanija jan Veq me ka treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim