shes fellne per ford 13-sh 4 copa

Shitet nga: alban 17 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per ford 13-sh 4 copa
ose bej ndrim me fellnet per renault
kontakti 049/859/371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim