shes fellne

Shitet nga: maliqi 24 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat 15 i kom pas ne golf 2 kan nevoj per pak polerim se qe 1 vjet jan pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim