Muzik per ker

Shitet nga: Debatik 22 Shk 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes muziken e ardhur nga zvicrra asht 2 pajaqalla 2 bufera 4 zveshnika zerit te gjigja paisjet qe i nevoiten i ka njoni pajaqall asht 900 whatt Tjetri 1500 whatt bureti pioner 1400 whatt tjetri bofer 600 watt zveshnikt zeri 2 pioner jam 450 whatt 2 LG 250 what ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim