Radio 2014 Dhe zoshnika pioner

Shitet nga: bimi 14 Pri 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes muzik per me shum viber + 37745637533
radio mikospot 4x45 2014 usb mikrochip cd mp3 aux blutuf
ZoshnikatPioner Original 2ka 400w edhe 2 ka 500w
bass shum I fort. Viber. + 37745637533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim