Radio per ndertimtari me cd bosch

Shitet nga: Florent 05 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio bosh posa ardhur nga italia osht me cd edhe radio ka edhe strikers per
Meshtin naj maqin shum imir ndrrim nuk boj per meshum info ne viber+37744719590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim