Radio per golf 5 6 viber ;+37744826862

Shitet nga: Vw 09 Jan 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   120 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Ne gjendje shume te mire i pa perdorur me kod kodi 20 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim