Radio per vetura

Shitet nga: bimi 30 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radion microspot. Osht radio iri I fort o me cd usb sdcard bllutuf aux. Kontakt viber +37745637533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim