Autopjes dhe paisjet

Shitet nga: hasan 10 Jan 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pjesë rezerve

Golf 3 TDI iikuq 110ps ka ABS klim elektronike ka Tempomat bortkonpjuter gjamat elektronike alarm ka dhe karikat GTIs me nxemje.
Tjeter qmim ka pa karikat me tjer karrika jo te lekures edhe pa nxemje Golfi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim