Diferencial i llades

Shitet nga: ,,,,, 17 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pjesë rezerve
shes diferenciala te llades ne gjendje te rregullt po ashtu dhe pjes rezerv per motokultivator ,dhe menjaq per kombi wv t4 tel :049/399-591 37744/688-358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim