Dritat per Golf 2 G60 me llupo

Shitet nga: XXX 14 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pjesë rezerve
Dritat jan jan konplet me ramin lidhs me drita dhe maska dekoruse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim