Goma dimrit per golf 4 etj

Shitet nga: Xxx 05 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes 4 goma komplet me bandash dhe rrotkapne jan 205.55.16 shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim