Drita per vw Jetta & mk2

Shitet nga: Arian 15 Jan 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes drita per.vw jetta ose mk2 me llupo.cristal
Jan te pa perdorur te reja gjinden ne rahovec
Cmimi 210 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim