Shtopat e golf 4

Shitet nga: al 21 Gsh 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shiten shtopat e golf 4 ne gjendje shume te mire, jan sportive shum te bukura siq mund te shihen ne foto. jane me kablla me gjithqka te gatshme per perdorim te menjehershem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim