fara per golf 2 dhe jetta +37744960070

Shitet nga: fara 06 Jan 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim