Drita passat 3bg

Shitet nga: ... 02 Dhj 05:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
Drita per passat 3Bg original me llupo xenon orginal po ashty posedojn motora per regullimin e llupos posht dhe nalt ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim