Levator

Shitet nga: arjantet 11 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
Ben terheqjen e grurit dhe misrit gjatsia 6metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim