Maqina Gorenje

Shitet nga: Mehmet Krasniqi 23 Dhj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
Shitet maqina e lamjes gjithqka eshte ne rregull perveq motori duhet ti blehet 55 ero.
Dhe punon super
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim