Mulli dhe vag per matje

Shitet nga: Sahit 11 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
Mulliri esht n gjendje t rregullt.vag per matje edhe ajo esht n gjendje t rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim