Qip tuning per tdi

Shitet nga: ... 19 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
Qip tuning qe shton deri 40 pees dhe hargjimet me te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim