URGJENT!!! -SHITET- KAMIONETA FORD TRANSIT..

Shitet nga: Gjon 16 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shitet kamioneta Ford Transit viti i prodhimit 2005, i ardhur nga Austria, Eshte me tabela RKS , qe 1 vit ne Kosove.

Kamioneta eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.

Ka mundesi edhe ndrrim.

Per me shume info kontakto:

044/385-861 , 049/664-662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim