KAMION ZASTAVA 35 8

Shitet nga: Senad 29 Gsh 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Rahovec
'Kamioni eshte ne gjendje shum te mire,
'Viti i prodhimit: 1988
'Gomat dhe Cerada e Re
mund te bejme edhe ndrim me ndonje veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim