Kamion SCANIA

Shitet nga: jeton 19 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kamioni eshte shum i rujtem i fonksionon gjdo send,kamioni eshte me frigo me dyer anesh nente majt dhe te djatht..pres blers ofrertus serijoz zu mund te beni thirr ne wiber ose ne numer direkt...+41786704921
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim