Komb Fiat Ducato -00

Shitet nga: egzon fetahu 15 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR

Komuna: Rahovec
Shitet kombi fiat ducato viti 2000 kombi o ne gjendje te mir dhe o regjistrimi i par nr kosov regjistrim ka deri me 25-11 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim