Kombe VW T2 dizel -86

Shitet nga: Avni 13 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Rahovec
Kombi T2 eshte ne gjendje te regullt dhe tabela i ka te qlajmruhara dhe nuk ka denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim