2009 Volvo BL71

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1966 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim