Actroc ne shitje

Shitet nga: besim 09 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet actrosi 1843 viti 1999 shum ne gjendje te regult i regjistrum po ashtu edhe rimorkija viti 1999 shum ne gjendje te regult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim