Automjet Zjarrfiks OM dizell

Shitet nga: Dini 1 03 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 1981
Dzel
me pompe uji dhe reflektor
Qmimi dhe Kamioni gjinden ne Zvicerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim