Bager 1.2 ton

Shitet nga: ruan 25 Dhj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesh bagerin 1.2ton edhe kamjanin 508 kiperash 2 kobik kamjani ka regjistrim deri nprill
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim