Bombola

Shitet nga: Mitat Gashi 21 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bombola ( qesterne ) me lim te thash me madhsi 2.2x4 madhsija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim