Busi FORD TRANSIT 2.2 tdci

Shitet nga: Baki gashi 17 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet busi ford transit 2.2 tdci viti 31.07.2007 km 148000 me liber servisi i ardhur nga zvicrra para nje jave posedon edhe nje vit tüv ( kontrol teknike ne zvicerr)
Gomat e reja me mundesi ndrrim me ndrrim ka tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim