Damper HYDREMA 910 -96 SHITUR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 18 Sht 20:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Damper HYDREMA 910
Viti i prodhimit 1996
4X4
8776 h

SHITUR

ORARI I THIRRJEVE: 08:00 - 22:00

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE - RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim