ESKAVATOR ( Bager) KOBELKO E35.2SR -05 U SHITT!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 18 Tet 19:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eskavator (Bager) KOBELKO NEW HOLLAND E35.2SR
Viti i prodhimit : 2005
Pesha : 3800 Kg
Luge : 2

U SHITT!!

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim