Eskavator (Bager) HUTTER IHI50NX -04 U SHITT!!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 28 Mar 21:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eskavator (Bager) HUTTER IHI 50 NX
Viti i prodhimit : 2004
Pesha : 5 Ton
Luge : 1


U SHITT!!


ORARI I THIRRJEVE: 08:00 - 22:00


www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim