Eskavator (Bager) MH CITY -99

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 19 Nën 19:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eskavator (Bager) MH CITY
Viti i prodhimit : 1999
Pesha : 14.500 kg
Korpa : 1

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim