Ford transit 2.2 cdti

Shitet nga: rrahim 07 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ford transit 2.2 me nafte i perdorur ni dore i ardhur nga austria 150000 km
te kalume i pa doganuar me liber te servisit goma te reja ne gjendje te mire i pa doganuar pjesa e mbrapa e mbullur du anet me radion cd te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim