Ford tranzit 2.2 tdci ndrrim i mundëshëm

Shitet nga: Baki gashi 15 Jan 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   5 700 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet busi ford tranzit viti 2007 km 148000 me liber te servisit ne gjendje shum shum te mir ndrrim i mundshem me vetur apo traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim